|  ۲۲/ مهر/ ۱۳۹۵ - ۷:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر

بیانیه مشترک نماینده، فرماندار و امام جمعه لارستان درباره تهدید امنیتی اخیر در لارستان

?بیانیه مشترک نماینده، فرماندار و امام جمعه لارستان درباره تهدید امنیتی اخیر در لارستان یک روز پس از دستگیری تعدادی از عوامل منسوب به گروه های تروریستی و تکفیری که در صدد اقدام خرابکارانه در مراسم عزاداری عاشورای لارستان بودند، بیانیه مشترکی توسط نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، فرماندار…

?بیانیه مشترک نماینده، فرماندار و امام جمعه لارستان درباره تهدید امنیتی اخیر در لارستان

یک روز پس از دستگیری تعدادی از عوامل منسوب به گروه های تروریستی و تکفیری که در صدد اقدام خرابکارانه در مراسم عزاداری عاشورای لارستان بودند، بیانیه مشترکی توسط نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، فرماندار و امام جمعه لارستان نوشته و منتشر شد.
در این بیانیه آمده است : شور و شعور عاشورای امسال حماسه سید و سالار شهیدان را در قلوب مسلمین و بخصوص شیعیان جهان زنده نمود و افزایش روز به روز حرارت این مراسمات، بر جهانیان آشکار کرد که همواره ایستادگی در برابر ظلم و ستم مستکبرین، حتی در سایه تهدید و ارعاب، نصرت الهی را در پیش خواهد داشت. امسال نیز مردم شریف لارستان در کنار عموم شیعیان جهان و با وجود تهدیدهای مکرر سلفی و تکفیری در صحنه حاضر شدند و حماسه ای حسینی آفریدند.
بر خود فرض دانسته از مردم متدین و ولایی منطقه تشکر نموده و قددانی ویژه خود را از شورای تامین شهرستان، نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، سپاه و بسیج و نیروهای انتظامی جهت خنثی سازی تهدیدهای صورت گرفته و ایجاد امنیت پایدار در منطقه ابراز نماییم.

 

آخرین پرسش ها از نماینده